Експерт в автоматизації діяльності підприємств різних галузей приватних та державних форм власності. Маю 20 років досвіду в проектуванні, розробці та впровадженні програмного забезпечення.  Впевнено володію актуальним технологіями у ICT сфері. Одним з перших в Україні стикнувся з проблемою інтероперабельності медичної інформації. Проектував рішення e-Health для клінічної лікарні "Феофанія".

З 2018 року є виконавчим директором HL7 Україна. Позицією передбачено управління оперативною роботою філіалу в Україні. Займаюсь розробкою програм навчання.

Пріоритетними напрямками роботи є застосування інформаційних технологій у менеджменті організацій, менеджменті якості, автоматизації охорони здоров'я, розробці рішень e-Health. Розвиваю та підтримую доказовий пошук як ICT-технології допомагають у збереженні здоров'я та життя людей.

Проекти

Цифрова трансформація медицини

Цифрова трансформація проникла в усі галузі і медицина не є виключенням. З сучасними інформаційними системами та технологіями, медичні заклади прагнуть надавати медичну допомогу більш якісно. Завдяки технологіям які присутні, практично в кожному медичному обладнанні, є можливість діагностики захворювань на більш ранніх стадіях; прискорення надання медичної допомоги та зниження витрат на лікування. Важливим викликом у e-Health є безпека медичної інформації та її повнота і доступність медичному персоналу.