Світ, в якому забезпечується безпечний доступ
та використовуються правильні медичні дані там і тоді, коли це необхідно.
Діяльність HL7 Україна
01
Чітка структура
Як приєднатися до HL7 Україна? Як керується HL7 Україна. Що дає членство у HL7 Україна. Чи можна використовувати знак HL7?
Представництво HL7 Україна організовано відповідно до статуту. Саме дотримання чітких процедур та регламентів є запорукою успіху в просуванні стандартів HL7.
HL7 створено відповідно до Угоди з HL7 International та функціонує згідно Положення
HL7 протягом багатьох років працювала над створенням потужної організації, яка відома у всьому світі за якістю та цілісністю. Торгові марки, що належать HL7, є важливою частиною збереження цієї сили та репутації.
Існують три типи членства у організації: участь компанії - підприємства, учасник - неприбуткова та некомерційна установа і приватна участь.
02
Навчання і сертифікація
Переваги навчання і сертифікації для розробників медичного програмного забезпечення. Курси з електронної медичної інформації для медичних працівників.
Розроблені та адаптовані до вимог України спеціальні програми підготовки спеціалістів, що здійснюють розробку програмних продуктів з використанням стандартів HL7 (R)
Основним напрямком діяльності HL7 Україна є навчання у використанні стандартів HL7 та їх профілів і локалізованих версій. Крім того, HL7 International проводить регулярні конференції та зустрічі по всьому світу.
Власники та керівники медичних установ повинні бути впевнені, що інвестиції зроблені у автоматизацію діяльності медичного закладу - захищені та працюють на підвищення ефективності закладу, а не постійно тягнуть видатки на супровід, а система перебуває в неактуальному стані
03
Стандарти HL7
Базові стандарти та підходи до сумісності медичної інформації. HL 7 FHIR (R) - сучасний стандарт інтероперабельності та медичної інформатики.
FHIR - є стандартом наступного покоління, створеним HL7. FHIR поєднує в собі кращі функції стандартів HL7 v2, HL7 v3 і CDA, використовуючи новітні веб-технології та приділяючи особливу увагу практичній імплементації.
З 1987 року стандарт обміну повідомленнями HL7 версії 2 (V2) є основою для розбудови та проектування медичних інформаційних систем. Стандарти цього покоління є еталоном в обміні інформацією, що стосується охорони здоров’я.
Clinical Document Architecture (CDA®) - це стандарт розмітки документів, який визначає структуру і семантику «клінічних документів» з метою обміну між медичними організаціями та пацієнтами.