Інтероперабельність медичних даних

HL7 International є міжнародною некомерційною організацією, метою якої є розробка і поширення стандартів для взаємодії електронними даними в галузі охорони здоров'я.

Погляд

Підвищити імідж і досягти визнання, як лідера організації, що розробляє світові стандарти для взаємодії медичними даними.

Візія HL7

Світ, в якому забезпечується безпечний доступ та використовуються правильні медичні дані там і тоді, коли це необхідно.

Члени HL7 Україна

Особливості HL7

Безпечне надання медичної допомоги

HL7 не забезпечує лікування пацієнтів але HL7 надає можливості зробити догляд за пацієнтами більш безпечним.

Інтуїтивне програмне забезпечення

HL7 не розроблює програмне забезпечення але ми робимо розробку медичного програмного забезпечення простою. Усі вендори та розробники мають можливість користуватися єдиними стандартами, що довели свою світову ефективність.

Ефективні клінічні дослідження

HL7 не робить клінічних досліджень але ми робимо клінічні дослідження більш ефективними. Завдяки агрегації даних від ранніх стадій клінічних випробувань до збору даних про реальне використання.

Зниження вартості медичного обслуговування

HL7 не платить за медичне обслуговування але надає інструменти платити за медичне обслуговування дешевше.

Приєднуйтесь до HL7 Україна

Голова правління

Леонід Стоянов

Ефективність сучасної системи охрони здоров'я можливо досягнути тільки сприймаючи світ сучасним та розуміючи виклики сьогодення.

Ми, в HL7 Україна, прагнемо надавати підтримку розробникам медичних інформаційних систем, що використовують стандарти HL7.

Одним з головних завдань - є сприяння ефективному та послідовному впровадженню стандартів HL7 в Україні.

Команда учасників HL7 Україна визначає та аналізує вимоги України до ведення бізнесу в галузі охорони здоров'я для обміну електронними даними медичної інформації.

Стандарти повинні відповідати національним вимогам, а також  бути основою для розбудови електронних сервісів в галузі охорони здоров'я. Ми повинні враховувати національні особливості в стандартах HL7, а такаож, при необхідності, розробляти профілі локалізації та класифікатори.

HL 7 Україна представляє національні інтереси та повідомляє HL7 International про будь-які потреби України, які не відповідають існуючим стандартам HL7.

Ми здійснюємо прототипування та пілотні проекти з клінічної та ділової валідації інформаційних систем.

HL7 Україна надає інформацію про HL7 таким чином, щоб вона була доступною та зрозумілою для учасників сфери охорони здоров'я України через: веб-сайт, що містить відповідні документи та посилання; навчальні семінари та зустрічі; окремі статті та публікації.

Команда HL7 в Україні проводить навчання та підготовку: розробників систем; працівників організацій охорони здоров'я; медичних працівників; тих, хто має відношення до вимог відповідності та сертифікації відповідності.

Знайдіть Ваше рішення HL7

Наша місія

Сприяння ефективному та послідовному впровадженню стандартів HL7 в Україні.